Rodinné focení od 2foto

08-07-2020
Svet podle Katy, rodinne foceni

Máme rádi věci prosté, jednoduché a hezké. Zároveň milujeme svou rodinu a děti. Rodinná fotografie v našem podání je logickým spojením obojího. Když nám napíšete o rodinné snímky, určitě nečekejte – infantilní rekvizity, bláznivá pozadí, ztřeštěné aranže, bublinky, plyšáčky, rozkrojené dýně a podobně.

V ateliéru bude jediné – vy.

JRK_0302

Protože rodinné snímky jsou o vás. O vašich vzájemných citech, emocích. O okamžiku, který si chcete uchovat a po letech si jej připomínat. Když jste čekali miminko, když mělo první rok, když jste čekali druhé miminko…

JRK_0372

Vkusně se oblečete, vybereme barvu pozadí, aby to hezky ladilo. A pak už se budete usmívat, mračit, řechtat a tulit k sobě.

JRK_0470

JRK_0461

Přesně tak, jako Katka, Tom a jejich syn Filip, který slavil půlrok. Přestože jsou coby youtubeři (Svět podle Katky, Tomáš Kvapilík) před kamerou skoro každý den, bylo pro ně focení v ateliéru něčím novým. A jistě byli i trochu nervózní, jak to celé dopadne. Jejich reakce na fotky nás dajala – patrně protože, že je dojaly naše fotky. „Fotky si prohlížíme celý den. A jsme to my,“ psali nám skoro udiveně. A o to nám jde – vyfotit vás takové, jací jste.

JRK_0495

P.S.
A ano, sami jsme si z profesionální zvědavosti (a taky trochu poťouchlé lásky k bizarnímu) vyzkoušeli „baby photo“ s dýní, váhou na brambory a dalšími podivnými rekvizitami. Naše zkušenost z focení s paní fotografkou byla z kategorie – tak tahle to nikdy dělat nebudeme.

JRK_0358

 

Focení rodiny samozřejmě umíme  v přírodě, nebo přímo u vás v kuchyni, protože to nejcennější máte přece doma. Veřte nebo ne, ale skupinová rodinná fotografie níže vznikla v ne zrovna rozměrné kuchyni, do které jsme vměstnali černé pozadí a studiové osvětlení.

12717421_785372768235561_9145797863415761055_n

Napište si rodinné focení.

Jirka & Tereza