References

#

„Jsme naprosto nadšeni z profesionality Jirky a Terezy, kterou prokázali na naší svatbě dne 10.6.2023. První věc, která nás zaujala, byl jejich profesionální přístup ke každému detailu. Jejich kreativita a hledání unikátních kompozic a úhlů utváří fotografie, které jsou skutečně úchvatné, originální, umělecké a plné emocí. Každá fotografie vypráví příběh a zachycuje jedinečné okamžiky naší svatby. Byli neuvěřitelně příjemní, trpěliví a vždy připraveni zachytit ty nejkrásnější okamžiky našeho dne. Jejich přítomnost nebyla nikdy obtěžující, ale byli vždy ve správný čas na správném místě. Ochutnávku fotografií, kterou nám 2Foto poskytlo již den po svatbě, jsme rozeslali celé rodině a všichni se moc těší na finální fotografie. Děkujeme Vám, 2Foto, že jste byli naši svatební fotografové. Vaše práce přesahuje naše očekávání a jsme nesmírně vděční za to, že jste zachytili náš nejkrásnější den takto krásným způsobem. Vřele doporučujeme služby 2Foto všem budoucím novomanželům, kteří hledají profesionální a nadčasové svatební fotografie. Budeme si Váš příspěvek k naší svatební vzpomínce cenit po celý život.“
Ardian a Monika

#

„2foto jsou úžasní! Fotili naše rande a svatbu a já si nakonec nechala udělat snad všechny fotky, tak byly krásné. Dokážou navodit naprosto pohodovou atmosféru, takže vám vůbec nepřijde, že jste na nějakém focení. Spíš to připomíná setkání s dlouholetými přáteli - příjemně si popovídáte a jako bonus máte nádherné fotky. Moc moc doporučuju!“
Marta + Tomáš

#

"Charlota a Jirka jsou nejen skvělí fotografové, ale i velmi příjemní lidé. Vystupují přirozeně a nenápadně, jejich focení nepůsobí rušivě. Prostě splynou se svatebčany. V jejich podání to není jen práce, ale cítíte se jako s přáteli, které již delší dobu znáte :) Na naší svatbě splnili do puntíku vše, co jsme si od fotografů přáli, byli jsme s nimi moc spokojeni. Dočkáte se od nich nejen tradičních záběrů a kompozic, ale dokáží velmi dobře reagovat na prostředí, ve kterém se svatba a následné focení odehrávají. Jejich fotografie působí veselým a prozářeným dojmem, mají vynikající barevnost."
Míša + Petr

#

"Obrovská spokojenost! Moc děkujeme za krásné zásnubní fotky, které předčily naše očekávání a neskutečně vstřícné a rychlé jednání. Chválíme a doporučujeme kudy chodíme. Jste skvělí, jen tak dál!"
Iva + Michal

#

"První věc, kterou jsme zjišťovali, když jsme si určili datum svatby, byl volný termín u 2foto. Jejich práci jsme sledovali již dlouhou dobu a tak jsme byli velmi rádi, když to vyšlo a mohli být součástí našeho velkého dne. Byla to trefa do černého !!! Děkujeme Lotce a Jirkovi za krásnou vzpomínku. "
Milada + Jirka

#

"Děkujeme za překrásné svatební fotky. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě vás. Všichni naši přátelé byli z fotek úplně nadšení. A my samozřejmě také. : )"
Klárka + Mira

#

"2foto - Lidi, kteří mají talent, práce je baví a přináší do toho i něco navíc. To vše poznáš, když držíš v rukách krásné fotky a vzpomínáš na příjemně strávené focení i celý den. Děkujeme..."
Zuzka + Radim

#

"Moc děkujeme za úžasné nafocení svatby! 2foto se naprosto suverénně podařilo naplnit očekávání a nároky i mě jakožto svatebního fotografa. : ) Jirka a Lotka nejenže jsou skvělí fotografové, ale zároveň jsou to moc milí lidé, což považuji za u svatebního fotografa rovněž zásadní věc. To, že jsou dva, mi napřed přišlo zbytečné, ale zrovna u naší velké svatby se to nakonec ukázalo jako velká výhoda. : ) A pokud nebudu mít volný termín, určitě je rádi doporučíme dále. ; )"
Jana + Jakub

#

"Koukám na ostatní reviews a vypadá to, že moc originální nebudu, jelikož všechna chvála na práci 2foto, zde již zazněla a já (my) nemůžu (nemůžeme) jinak než naprosto souhlasit! Na 2foto jsme dostali doporučení od konkurenční fotografky a po zhlédnutí jejich galerie na webu jsme je hned kontaktovali a já doufala, že v námi požadovaném termínu budou mít ještě volno. Příštích několik měsíců jsme si tu a tam napsali, ale z důvodů naší zaneprázdněnosti jsme neměli čas se s Lotkou a Jirkou potkat dříve než den před naší svatební párty. To že jsme se seznámili až na „poslední chvíli" ovšem vůbec nevadilo. Hned po příchodu oba fotografové přirozeně zapadli do dění. Jsou to profesionálové, z kterých máte také pocit, že jsou vaši dlouholetí známí, které na své svatbě nemůžete postrádat. Fotilo se s nimi fajně! No a krom toho, že to byla celá povedená akce, tak z ní a na ní máme krásnou památku v podobě skvělých fotek, za něž moc děkujeme!"
Žaneta + Michal

#

"Z fotek z naší svatby od 2foto jsme nadšení! Jsou krásné a nápadité. Během svatby vše probíhalo naprosto perfektně, v pohodové atmosféře, přirozeně a v mnoha momentech jsme ocenili, že Charlota a Jirka pracují ve dvojici, na výsledku to bylo rozhodně znát. Jsou to profíci a mají talent, víc není co dodat ; )"
Markéta + Pavel, 2. 8. 2014

#

"Jedním slovem - perfektní!!!"
Jana + Jára

#

"Toto fotografické duo bylo naprosto úžasné, můžu jen doporučit. Proces fotografování byl spíše odpočinkem ve svatebním shonu a výsledkem jsme byli doslova nadšeni. Moc děkujeme!!!"
Eliška + Tomáš

#

"Senzační fotky, naprosto skvělá spolupráce. Jsem moc ráda, že jste náš velký den D mohli dokumentovat právě vy, protože i díky vašim originálním záběrům tomu to bude jedinečná vzpomínka na celý život."
Martina + Roman