Slova našich klientů

#

"2foto - Lidi, kteří mají talent, práce je baví a přináší do toho i něco navíc. To vše poznáš, když držíš v rukách krásné fotky a vzpomínáš na příjemně strávené focení i celý den. Děkujeme..."
Zuzka + Radim, 3. 8. 2014

#

Skvělí lidé, šikovní fotografové, pohodoví parťáci. Přesně tento tým chcete mít na vaší svatbě. Je krásný vidět lidi, které baví jejich práce. Je krásný vidět jejich výsledky. Je krásný, že se přes profesionální přístup stávají přirozenou součástí celé svatby, a že ji svou přítomností vlastně pozvnáší. Děkujeme. Vážně. Jsme rádi, že jsme vás tam měli.
Bartoloměj + Tereza Agáta, 26.8.2017

#

Spolu s nádhernými snímky jsem si z focení s Verunkou odnesla i pocit příjemně stráveného času s takto talentovaným člověkem - s člověkem srdečným, plným inspirace, kreativity, citu a radosti. Za výsledné fotky moc děkuji; jsou perfektní a mají kouzlo. Verunka fotí srdcem.
Veronika, 11.7.2017

#

"Obrovská spokojenost! Moc děkujeme za krásné zásnubní fotky, které předčily naše očekávání a neskutečně vstřícné a rychlé jednání. Chválíme a doporučujeme kudy chodíme. Jste skvělí, jen tak dál!"
Iva + Michal

#

"První věc, kterou jsme zjišťovali, když jsme si určili datum svatby, byl volný termín u 2foto. Jejich práci jsme sledovali již dlouhou dobu a tak jsme byli velmi rádi, když to vyšlo a mohli být součástí našeho velkého dne. Byla to trefa do černého !!! Děkujeme za krásnou vzpomínku. "
Milada + Jirka, 8. 8. 2014

#

"Moc děkujeme za úžasné nafocení svatby! 2foto se naprosto suverénně podařilo naplnit očekávání a nároky i mě jakožto svatebního fotografa. : ) Nenejenže jsou skvělí fotografové, ale zároveň jsou to moc milí lidé, což považuji za u svatebního fotografa rovněž zásadní věc. To, že jsou dva, mi napřed přišlo zbytečné, ale zrovna u naší velké svatby se to nakonec ukázalo jako velká výhoda. : ) A pokud nebudu mít volný termín, určitě je rádi doporučíme dále. ; )"
Jana + Jakub, 21. 6. 2014

#

"Jedním slovem - perfektní!!!"
Jana + Jára, 7. 6. 2014

#

"Toto fotografické duo bylo naprosto úžasné, můžu jen doporučit. Proces fotografování byl spíše odpočinkem ve svatebním shonu a výsledkem jsme byli doslova nadšeni. Moc děkujeme!!!"
Eliška + Tomáš, 13. 9. 2014