Slova našich klientů

#

„Jsme naprosto nadšeni z profesionality Jirky a Terezy, kterou prokázali na naší svatbě dne 10.6.2023. První věc, která nás zaujala, byl jejich profesionální přístup ke každému detailu. Jejich kreativita a hledání unikátních kompozic a úhlů utváří fotografie, které jsou skutečně úchvatné, originální, umělecké a plné emocí. Každá fotografie vypráví příběh a zachycuje jedinečné okamžiky naší svatby. Byli neuvěřitelně příjemní, trpěliví a vždy připraveni zachytit ty nejkrásnější okamžiky našeho dne. Jejich přítomnost nebyla nikdy obtěžující, ale byli vždy ve správný čas na správném místě. Ochutnávku fotografií, kterou nám 2Foto poskytlo již den po svatbě, jsme rozeslali celé rodině a všichni se moc těší na finální fotografie. Děkujeme Vám, 2Foto, že jste byli naši svatební fotografové. Vaše práce přesahuje naše očekávání a jsme nesmírně vděční za to, že jste zachytili náš nejkrásnější den takto krásným způsobem. Vřele doporučujeme služby 2Foto všem budoucím novomanželům, kteří hledají profesionální a nadčasové svatební fotografie. Budeme si Váš příspěvek k naší svatební vzpomínce cenit po celý život.“
Ardian + Monika

#

"2foto - Lidi, kteří mají talent, práce je baví a přináší do toho i něco navíc. To vše poznáš, když držíš v rukách krásné fotky a vzpomínáš na příjemně strávené focení i celý den. Děkujeme..."
Zuzka + Radim

#

Skvělí lidé, šikovní fotografové, pohodoví parťáci. Přesně tento tým chcete mít na vaší svatbě. Je krásný vidět lidi, které baví jejich práce. Je krásný vidět jejich výsledky. Je krásný, že se přes profesionální přístup stávají přirozenou součástí celé svatby, a že ji svou přítomností vlastně pozvnáší. Děkujeme. Vážně. Jsme rádi, že jsme vás tam měli.
Bartoloměj + Tereza Agáta

#

Spolu s nádhernými snímky jsem si z focení s Verunkou odnesla i pocit příjemně stráveného času s takto talentovaným člověkem - s člověkem srdečným, plným inspirace, kreativity, citu a radosti. Za výsledné fotky moc děkuji; jsou perfektní a mají kouzlo. Verunka fotí srdcem.
Veronika

#

"Obrovská spokojenost! Moc děkujeme za krásné zásnubní fotky, které předčily naše očekávání a neskutečně vstřícné a rychlé jednání. Chválíme a doporučujeme kudy chodíme. Jste skvělí, jen tak dál!"
Iva + Michal

#

"První věc, kterou jsme zjišťovali, když jsme si určili datum svatby, byl volný termín u 2foto. Jejich práci jsme sledovali již dlouhou dobu a tak jsme byli velmi rádi, když to vyšlo a mohli být součástí našeho velkého dne. Byla to trefa do černého !!! Děkujeme za krásnou vzpomínku. "
Milada + Jirka

#

"Moc děkujeme za úžasné nafocení svatby! 2foto se naprosto suverénně podařilo naplnit očekávání a nároky i mě jakožto svatebního fotografa. : ) Nenejenže jsou skvělí fotografové, ale zároveň jsou to moc milí lidé, což považuji za u svatebního fotografa rovněž zásadní věc. To, že jsou dva, mi napřed přišlo zbytečné, ale zrovna u naší velké svatby se to nakonec ukázalo jako velká výhoda. : ) A pokud nebudu mít volný termín, určitě je rádi doporučíme dále. ; )"
Jana + Jakub

#

"Jedním slovem - perfektní!!!"
Jana + Jára, 7. 6. 2014

#

"Toto fotografické duo bylo naprosto úžasné, můžu jen doporučit. Proces fotografování byl spíše odpočinkem ve svatebním shonu a výsledkem jsme byli doslova nadšeni. Moc děkujeme!!!"
Eliška + Tomáš