Stylová svatba Klaudie a Pavla | Vila Tugendhat, Brno a Villa Nečas, Žilina

14-11-2015

Přestože oba pochází ze stejného slovenského města, jejich cesty se spojily až v Brně. Klaudie se potřebovala dostat domů a Pavel zrovna nabízel spolujízdu. Dlouhé hovory v autě během cest domů na Slovensko vedly k prvnímu pozvání na rande, na kterém padla i první pusa… A bylo to!

Přemýšleli jsme, jak v několika větách shrnout skvělé dva dny, které jsme strávili s Klaudií a Pavlem. Den před svatbou nás vzali s sebou do brněnské ikony funkcionalistické architektury, vily Tugendhat, kterou jsem měli na dvě hodny pouze pro nás a mohli jsme se volně pohybovat a fotit v interiéru i v krásné zahradě. Vyřešit svatební portrétní focení den před svatbou (nebo po ní) je elegantním způsobem, jak si pak v samotný svatební den užít čas s vašimi blízkými na maximum. Klaudie a Pavel jsou toho příkladem, své svatební dopoledne strávili s kamarády klidnou společnou snídaní v kavárně a odpoledne se ve Ville Nečas v Žilině bez stresu převlékli a v malé kapličce poblíž, obklopeni rodinou a blízkými, si řekli své ano.

Klaudie zvolila krásné pudrově modré svatební šaty, které zapadaly do jejich elegantní svatební palety složené z křehké, světle modré a výrazné vínově červené barvy. Tomu odpovídala a výzdoba svatební tabule, svatební dort a všechny malé drobné detaily, se kterými si snoubenci pohráli. Svatba ale byla krásná nejen vkusnými dekoracemi, ale především tím, že byla plná úsměvů, dojetí a smíchu. Zkrátka výjimečný den s těmi nejbližšími, přesně tak, jak si to Klaudie s Pavlem plánovali. Jsme moc vděční, že jsme mohli být jeho součástí!

šaty nevěsty: Marie Mukařovská 
make-up & účes: Livie Marenčinová 
ozdoba do vlasů: Tiarra
výzdoba: Jedna Radosť 
dort: Sladkosti pre hostí
svatební hostina: Villa Nečas 
místo focení: Vila Tugendhat