Veronika + Jirka = 2Foto

Jsme dvojice, která uloví vaše vzpomínky a uchová je pro vás navždycky.
Jsme na honu za dokonalým světlem, letmými doteky, jemnými úsměvy,
jiskrami v očích, krásou skrytých zákoutí a milými detaily.
Milujeme světlo ve všech jeho podobách, barvy, drobné detaily, schovaná zákoutí, hory, louky, živá města, velkolepou architekturu.
Fotografie je pro nás způsob, jak uchovat cenné momenty a vyprávět příběhy.
Rádi při focení potkáváme lidi, kteří to mají stejně.
Těšíme se na setkání!

 

Fotíme ve dvou.

A nic nám neunikne – zejména ve chvílích, kdy naši osamělí kolegové litují, že se neumí rozdvojit. My máme práci rozdělenou – Veronika ví, jak vyfotit nevěstu, aby byla ten den opravdu nejkrásnější ze všech. Jirka je zase všude tam, kde se něco děje – protože láska, to je především aktivita.

S hlavou plnou nápadů.

Jsme nadšení, když můžeme vyzkoušet něco nového. Nikdy se nepřestáváme učit a rádi se necháme inspirovat – vámi, prostředím, novými technickými možnostmi, kouzlem okamžiku. Žádný nápad pro nás není příliš bláznivý.

VYPRÁVÍME PŘÍBĚHY.

Každé svatbě něco předchází, a něco po ní následuje. Jsme rádi, že se staneme na jeden den součástí tohoto příběhu, a necháte nás ho zaznamenat. Budeme respektovat vaše přání a přispějeme ve velké míře k pohodě celého dne.

KDYKOLIV A KDEKOLIV.

Stejně tak, jako máme rádi uvolněný chod věcí a žádnou křeč, dáváme při focení přednost přirozenému světlu. Protože rádi cestujeme, rozšiřujeme si povědomí o fotogenických místech. V naší výbavě má místo i ateliérové vybavení, díky kterému dokážeme nasvítit jak váš večerní svatební fotokoutek, tak profesní portréty zaměstnanců vaší firmy.

PERFEKTNĚ.

Nejen při focení, ale při samotné postprodukci se pečlivě zaměřujeme na každý detail. V naší malé alchymistické laboratoři vzniknou snímky, na které se tolik těšíte. Odevzdáme vám „pouze“ hotové a upravené fotografie, za kterými si budeme stát. Spoléhám se na fotoaparáty a světelné objektivy Nikon a používání legálního softwaru je pro nás samozřejmostí.

SVĚTOVĚ.

Jedno Brno nestačí, vycestujeme za vámi kamkoliv. Praha, Vídeň, Bratislava… Za hranice státu i možností. Anglicky se domluvíme, s mapou se neztratíme.

NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2011 jsme se shodli na tom, že nás focení baví. A že ještě víc nás naplňuje fotit pro ostatní, vidět, jak fotky uchovávají vzpomínky a opětovně dělají radost. Založili jsme 2foto s myšlenkou, že dvou se to lépe táhne – a náš přátelský vztah přerostl  i v profesní. Od té doby jsme již nafotili více jako 80 svateb a bezpočet dalších focení, setkali jsme se se stovkami zajímavých lidí, skrz fotografie jsme převyprávěli mnoho příběhů a to nejlepší, naše práce nás baví čím dál víc!

NAŠE LOGO

Si můžete stáhnout zde :)

 

A co o nás říkají ostatní?